Pälvisime tunnustuse Aasta Keskkonnateo konkursil

Meeldiva üllatusena pälvis Huvitava Bioloogia Kool konkursil Aasta Keskkonnategu žüriilt tunnustuse lastele suunatud loodushariduslike projektide eest. On suur au olla märgatud sedavõrd tugevate kandidaatide seas! Usume, et meie tegevus aitab kasvatada juba uusi suuri tegusid korda saatvat põlvkonda.
Täname kõiki toetajaid ja muidugi eriti kõiki lapsi, kes on meie loodushariduslikes projektides kaasa löönud!
Loe lisaks

Ootame loodusteemalisi küsimusi "Miks? Miks? Miks?" uuteks osadeks

Oleme saanud valmis järgmise loodusharidusliku multika sarjast “Miks? Miks? Miks?. Sel korral on luubi all koprad ja nende komme puid närida – miks nad seda küll teevad?

Milline loodusteemaline küsimus Sind närib?

Paku oma küsimus välja jättes kommentaari meie Facebook-i postituse alla või saates see helen@huvitavbioloogia.ee hiljemalt 1. veebruariks. Teie poolt esitatud küsimuste seast valime välja ühe, millest saabki kevadeks lahe multikas!

Multikate tehniline teostus BOP Animation-ilt, projekti elluviimist rahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Loe lisaks

Koolitus "Inimese meeled - kuidas need töötavad ja mismoodi neid lastega uurida"

Meil on hea meel teada anda, et Huvitava Bioloogia Kool korraldab lasteaedade õpetajatele koolituse “Inimese meeled - kuidas need töötavad ja mismoodi neid lastega uurida?”.

Koolitusel antakse ülevaade inimese viie peamise meele toimimise põhimõtetest ning tutvustakse põnevaid viise nende uurimiseks koos lastega. Koolituse põhirõhk on praktilistel tegevustel, mida osalejad saavad oma igapäevatöös koheselt rakendada. Läbi nende tegevuste õpivad lapsed oma meeli paremini tundma ning mõistma ka inimesi, kes selles osas teistest erinevad.

Loe lisaks

Huvitava Bioloogia Kool osaleb Aasta Keskkonnateo konkursil

Alates sellest nädalast kuni 1. jaanuarini saavad kõik huvilised kaasa rääkida Aasta Keskkonnateo ja Aasta Keskkonnasõbraliku Ettevõtte valimisel. Aasta Keskkonnateole kandideerib 22 kandidaadi seas ka Huvitava Bioloogia Kool, mille tänavuseks teoks on olnud lasteaialastele suunatud loodushariduslikud algatused. Kogu aasta jooksul osales meie loodushariduslikes tegevustes üle 170 lasteaiarühma ligi 3000 lapsega. Oma lemmiku poolt saab hääletada keskkonnatunnustuste veebilehel: https://www.keskkonnategu.ee/kandidaadid .


Loe lisaks

Arhiiv