Alustame linnuvaatluskursustega

Huvitava Bioloogia Kool alustab märtsikuust Eestis ainulaadsete praktiliste linnuvaatluskursustega. Kolmeosalise kursuse eesmärgiks on panna huvilisi märkama enda ümber linnuliike, kelle nägemine võis varem tunduda lausa müstilisena.
Loe lisaks

Avaldasime veebruarikuu katse materjalid

Alates tänasest saab meie kodulehelt alla laadida looduskeskkonna-alaste katsete veebruarikuu katse materjalid. Talvekuule kohaselt õpetab seekordne katse lastele seda, kuidas hülged külmas merevees sooja hoiavad. 
Loe lisaks

Algas Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud laste näpununäidendite rahvahääletus

Alates tänasest saavad kõik huvilised osaleda lasteaia näpunukunäidendite konkursi rahvahääletusel. Huvitava Bioloogia Kooli poolt korraldatud näpunukuetenduste konkursile „Pöialpoiss peab sünnipäeva” laekus võistlustööd enam kui 60 lasteaiarühmalt. Kõige enam võistlustöid laekus Tallinnast ja Tartust. Osalejaid jagus sõimerühmadest kuni koolieelikuteni. Võistlustöödega saab tutvuda ja oma lemmikute poolt hääletada sotsiaalmeediavõrgustikus Facebook.

Loe lisaks

Otsime venekeelsete õppeprogrammide juhendajat

Otsime oma meeskonda särasilmset ja entusiastlikku venekeelsete loodushariduslike õppeprogrammide juhendajat. Programmide juhendaja peab olema kohusetundlik, hea suhtleja ja omama teadmisi Eesti loodusest. Sobiv kandidaat omab soovi töötada lastega ning on võimeline töötama nii iseseisvalt kui osalema meeskonnatöös. Osalise koormuse ja paindliku tööaja tõttu sobib töökoht hästi ka tudengitele.
Loe lisaks

Arhiiv