Kommenteeri

Koolitus "Eesti looduse tutvustamine lasteaialastele"

Kutsume kõiki lasteaiaõpetajaid loodus-ja õuesõppe koolitusele "Eesti looduse tutvustamine lasteaialastele". Koolituse eesmärgiks on toetada lasteaiaõpetajaid Eesti looduse paremal tundmaõppimisel. Kahe-päevase koolituse raames võtame luubi alla Eesti tavalisemaid taimed, linnud ja putukad. Koolitusel osalejad õpivad tundma ja märkama enda jaoks uusi liike, kuid saavad põnevaid teadmiseid ka juba tuttavamate liikide kohta. Looduse tundmise kõrval tutvustatakse õpetajatele viise, kuidas loodust lastele näidata ja antakse ideid erinevateks teemakohasteks tegevusteks.

Mida paremini me loodust ise tunneme, seda paremini saame me toetada ka lapsi looduse tundmaõppimisel.

Iga teema sissejuhatuseks toimuvad tubased loengud, kuid käesoleval koolitusel on suurem rõhk vahetul õppimisel õuekeskkonnas viibides.

Koolituse viib läbi Tarvo Valker. Tarvo on kogenud loodusõppeprogrammide juhendaja ja õuesõppe koolitaja.

Koolituse hind: 140 eurot+ KM, mis sisaldab mõlema koolituspäeva kohvipause ja lõunasööki.  Koolituse hind ei sisalda majutust Haapsalust. Koolitus toimub Haapsalus, 21.-22. augustil 2019.

Registreerumine koolitusele kestab kuni 15. juunini (k.a.) või kuni vabade kohtade täitumiseni. Registreerimisvormi leiate siit


Lisa kommentaar

Email again: