Kommenteeri

Koolitused lasteaiaõpetajatele

Huvitava Bioloogia Koolil on häid uudiseid kõigile lasteaedadele. Oktoobris ja novembris viime läbi lasteaiaõpetajatele suunatud koolitusi mitmel pool Eestis.

Koolituskalendrist leiate väga populaarse koolituse “Inimese meeled” kui ka täiesti uue koolituse “Katsete läbiviimine lasteaias”.

Koolitus “Inimese meeled - mis moodi need töötavad ja kuidas neid lastega uurida?”

Koolitusel antakse ülevaade inimese viie peamise meele toimimise põhimõtetest ning tutvustakse põnevaid viise nende uurimiseks koos lastega. Koolituse põhirõhk on praktilistel tegevustel, mida osalejad saavad oma igapäevatöös koheselt rakendada. Läbi nende tegevuste õpivad lapsed oma meeli paremini tundma ning mõistma ka inimesi, kes selles osas teistest erinevad.

Koolituse viib läbi Helen Pikkat, kes on oma väljaõppelt neuropsühholoog. Huvitava Bioloogia Koolis on Helen läbi viinud mitmeid loodushariduslikke projekte. Sealhulgas lasteaia-õpetajate seas populaarse loodusalaste katsete projekti, mis pälvis eelmisel aastal ka Teaduse Populariseerimise auhinna.

Koolitused toimuvad:

Tartus (29.10)

Kuressaares (05.11)

Rakveres (12.11)

Tallinnas (13.11)

Koolituse hind koos käibemaksuga on 75 eurot. Hinna sees on koolitusmaterjalid, kohvipausid ning soe lõuna.

Koolitus toimub 10:00-16:00.

Koolitusele registreerimiseks palume täita registreerimisvorm: https://docs.google.com/forms/d/14hC3elRpCkRRQeWOXh3h6f86VrajkW-FVOBCAhVgQ0M/edit

Koolitus “Katsete läbiviimine lasteaias”

Selle koolituse raames tutvustame erinevaid loodusteaduste alaseid katseid, mida on võimalik käepäraste vahenditega lasteaias läbi viia. Räägime sellest, kuidas lapsi kaasa mõtlema panna ja keerulisi nähtuseid neile arusaadavalt selgitada. 

Koolitus on suurepärane võimalus saamaks ideid, kuidas õppetegevust lastele põnevamaks ja mitmekesisemaks muuta.

Koolituse viib läbi Huvitava Bioloogia Kooli eestvedaja ja õppeprogrammide juhendaja Tarvo Valker. Tarvo on lisaks muudele tegevustele koolitanud lasteaia- kui kooliõpetajaid erinevatel loodushariduslikel teemadel.

Koolitused toimuvad:

Raplas (13.11)

Tallinnas (19.11) 

Tartus (20.11) - Grupp on täis!

Koolituse hind koos käibemaksuga on 75 eurot. Hinna sees on koolitusmaterjalid, kohvipausid ning soe lõuna.

Koolitus toimub kõikjal 10.00-16.00.


Koolitusele registreerimiseks palume täita registreerimisvorm: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1fesBTdzA8qHwSxrZUUiUvi83kz6rZOLfmIVBjmHVsv_9IQ/viewform?usp=sf_link

Lisa kommentaar

Email again: