Kommenteeri

Lasteaiaõpetajate koolitused 2020. aasta alguses

Kutsume kõiki lasteaiaõpetajaid osalema meie 2020. aasta alguse praktilise suunitlusega koolitustel. Koolituse “Katsete läbiviimine” lasteaias” viime läbi neljas linnas – Rakveres, Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Samuti on Tallinnas veebruaris võimalik osaleda koolitusel “Inimese meeled - mis moodi need töötavad ja kuidas neid lastega uurida?”.


Koolitus „Katsete läbiviimine lasteaias“

Koolitusel tutvustatakse lihtsaid füüsika ja keemia alaseid katseid, mida on lasteaias võimalik käepäraste vahenditega läbi viia. Osalejad saavad koolitusel ise läbi teha ligikaudu 15 katset. Räägime ka sellest, kuidas panna lapsi kaasa mõtlema ning keerulisi nähtuseid neile arusaadavalt selgitada. Koolitus on suurepärane võimalus saamaks ideid, kuidas õppetegevust lastele põnevamaks ja mitmekesisemaks muuta.

Koolitused toimuvad:

Rakveres (24.01)

Tallinnas (29.01)

Tallinnas (11.02) - kohad on täitunud

Pärnus (04.02)

Tartus (28.02) (koolitaja Tarvo Valker) - kohad on täitunud

Tartus (lisakoolitus, 09.03)

Tartus (lisakoolitus, 10.03) -  kohad on täitunud


Koolituse kestvus: 10:00 - 16:00

Koolituse hind: 80 eurot (sh. käibemaks)

Koolituse hinna sees on koolitusmaterjalid, kohvipausid ning soe lõuna.

Koolitusele registreerimiseks palume täita registreerimisvorm:https://docs.google.com/forms/d/1rfMUctEXRIQDRiR2jGTFrXGfnz3bRxZ_K479kJzRxAU/


Koolitus “Inimese meeled - mis moodi need töötavad ja kuidas neid lastega uurida?”

Sellel koolitusel antakse ülevaade inimese viie peamise meele toimimise põhimõtetest ning tutvustakse põnevaid viise nende uurimiseks koos lastega. Koolituse põhirõhk on praktilistel tegevustel, mida osalejad saavad oma igapäevatöös koheselt rakendada. Läbi nende tegevuste õpivad lapsed oma meeli paremini tundma ning mõistma ka inimesi, kes selles osas teistest erinevad.


Koolitus toimub:

Tallinnas (12.02)

Koolituse kestvus: 10:00 - 16:00

Koolituse hind: 75 eurot (sh. käibemaks)

Hinna sees on koolitusmaterjalid, kohvipausid ning soe lõuna.


Koolitusele registreerimiseks palume täita registreerimisvorm:https://docs.google.com/forms/d/1Ip5pZv6biTeiwO5ldwtWamMcdpiW68T1UiqR4P4yD74Lisa kommentaar

Email again: