Kommenteeri

Linnuõppe ja rõngastuslaager koolinoortele

Veel enne uue kooliaasta algust korraldame hariva ja põneva linnuõppelaagri 14-17 aastastele koolinoortele. Laager toimub 15.-18. augustil 2022 Läänemaal Matsalu rahvuspargis asuvas Puise külas. Laagris tegeleme lindude vaatlemise ja määramisega. Eriti põnevaks osaks saab olema, aga varahommikune lindude rõngastamine. Selleks seame laagrikohas üles loorvõrgud.  
Laagrit korraldab Huvitava Bioloogia Kool, kes on muuhulgas pälvinud kahel korral Eesti Teadusagentuuri tunnustuse - "Riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija". Laagrit juhendab ornitoloog Tarvo Valker, kes hakkas lindudest huvituma juba noore koolipoisina .


Laagri hind on 270 eurot, mis sisaldab toitlustust saabumispäeva (15. augusti) õhtusöögist kuni lahkumispäeva (18, augusti) lõunasöögini, 3 ööd majutust kolmekohalises toas Puise külalistemajas (poiste ja tüdrukute toad eraldi) ja laste juhendamist ja õppetegevust kogu laagri vältel. Laagrisse võtame maksimaalselt 12 last, mistõttu tuleks huvilistel laagrikoht võimalikult varakult broneerida. Lisaküsimuste korral või laagrikoha broneerimiseks kirjuta julgesti: tarvo@huvitavbioloogia.ee

Lisa kommentaar

Email again: