Kommenteeri

Loodust tutvustavad e-loengud lasteaedadele


Huvitava Bioloogia Kool pakub nüüd võimalust tellida oma lasteaiale virtuaalseid loodusõppeloenguid. See on suurepärane võimalus rikastada õppetegevust praegusel ajal, mil juhendajate kutsumine lasteaeda on seotud terviseriskiga.

E-loengud on suunatud lasteaia vanemate rühmade (5-7a) lastele. Materjali paremaks kinnistamiseks on need illustreeritud rohkete fotodega ning iga loengu lõpus on lühike kordamise osa. Üks loeng kestab 15 minutit, mistõttu on seda mugav integreerida teiste õppetegevustega.

Esimeste loengute teemad on talvised:

 • “Metsloomade elu talvel” tutvustab Eestis elavaid metsloomi ning räägib nende kohastumistest talvel. Loengu jooksul kinnistavad lapsed oskust ära tunda kaheksat meie metsades elavat imetajat ning saavad iga liigi kohta teada midagi põnevat nende elust talvel.

 • “Talvised aialinnud” õpetab ära tundma üheksat erinevat linnuliiki, keda talvel aias võib kohata. Lapsed saavad iga linnuliigi kohta ka midagi huvitavat teada. Peale loengu vaatamist tunnevad lapsed paremini ära meie tüüpilisemaid aialinde.

  Juhul kui lasteaed tellib loengu, siis saavad seda oma õppetöös kasutada kõik antud lasteaia õpetajad, kes selleks eelnevalt soovi avaldasid.

  Loengut saab õppetöös kasutada 14 päeva jooksul peale tellimist.*

  * Juhul kui riiklike piirangute tõttu õppetegevus lasteaedades selle perioodi jooksul peatatakse, jätkub õpppeprogrammi tellinud lasteaedadele vaatamisõigus pärast piirangute lõppemist.

  1 loengu hind on 40 eurot (+km).  

  Tellides oma lasteaiale korraga mõlemad loengud on loengute kogumaksumuseks 70 eurot (+km).

  Õppeprogrammide tellimiseks või lisainfo saamiseks palume kirjutada: tarvo@huvitavbioloogia.ee .  Lisa kommentaar

  Email again: