Huvitava Bioloogia Kool on aktiivselt tegutsev keskkonnahariduslik organisatsioon, mis viib läbi õppeprogramme ja koolitusi lasteadedes ja koolides üle Eesti. Loodushuvilistele ja asutustele korraldame põnevaid matku,  ettekandeõhtuid ning perepäevi. 2018. ja 2019. aastal pälvisime Eesti Teadusagentuuri poolt antud teaduse populariseerija riikliku auhinna. Meie loodushariduslikud algatused lasteaedadele said konkursil Aasta Keskkonnategu 2018 žürii tunnustuse. Samuti oleme Eesti Teadushuvihariduse Liidu liige. Kui Teil on küsimusi, koostööettepanekuid või soovite hinnapakkumist, siis võtke meiega kindlasti ühendust. 

Meeskond

Tarvo Valker
tegevjuht
E-post: tarvo(at)huvitavbioloogia.ee
tel 53 932684
Tarvo Valker on Huvitava Bioloogia Kooli tegevjuht ning koolitaja. Igal aastal viib ta läbi kümneid õuesõppe programme nii koolides kui ka lasteaedades. Tarvo on tegelenud lindude uurimise ja tutvustamisega ligi 30 aastat.  Ta on kirjutanud koguni kuus linde tutvustavat raamatut. Koostöös kirjastusega Varrak on ilmunud "Eesti röövlinnud" (2014) ja "Eesti lindude ränne" (2016). 2020. aasta sügisel ilmus autori enda kirjastatud raamat "Kuidas saada linnuvaatlejaks?". Ta on saanud aktiivse loodusharidusliku tegevuse eest Noore Looduskaitsja auhinna ning pälvinud kahel korral tunnustuse Aasta Keskkonna teo konkursil - õppekeskkonna "Eesti sood" koostamise ja lasteaialastele suunatud loodushariduslike algatuste eest.

Helen Pikkat
projektijuht
E-post: helen(at)huvitavbioloogia.ee

Heleni erialaks on neuropsühholoogia, kuid loodus on teda alati paelunud. Kõige enam vaimustub ta lindudest, looduses matkamisest ning geopeitusest. Huvitava Bioloogia Kooli meeskonnas on Helen projektijuht, kes aitab luua ja ellu viia uusi põnevaid ideid. Tema loodud on ka paljude meie projektide kunstilised lahendused loodushariduslike multikate "Miks? Miks? Miks? tekstid. Samuti viib Helen läbi mitmeid Huvitava Bioloogia Kooli korraldatud lasteaiaõpetajate koolitusi. 

Postiaadress: Huvitava Bioloogia Kool (MTÜ Naaskelnokk), reg. nr. 80344392
Karja 6-7, Haapsalu
E-post: tarvo(at)huvitavbioloogia.ee

Telefon: 53 932 684