Loodust tutvustavad e-loengud lasteaedadele


Huvitava Bioloogia Kool pakub nüüd võimalust tellida oma lasteaiale virtuaalseid loodusõppeloenguid. See on suurepärane võimalus rikastada õppetegevust praegusel ajal, mil juhendajate kutsumine lasteaeda on seotud terviseriskiga.
Loe lisaks

Linnud, keda talvekuudel otsida

Esimene nädal esimesest talvekuust on märkamatult mööda saanud. Talvekuud ei paku küll meeletut liigirohkust, kuid see ei tähenda kaugeltki seda, et talv lindude vaatlemiseks igav aeg oleks. Mõned linnud tulevad meile just hilissügisel või talve hakul. Tutvustame siinkohal mõningaid talikülalisi, keda lähikuudel meie loodusest otsida tasub. Mõned neist on küll haruldasemad, kuid seda erilisem on nendega kohtumine.

Loe lisaks

Kingiidee. "Kuidas saada linnuvaatlejaks"?

Alates tänasest kuni aasta lõpuni on kõigi meie e-poest tellitud Tarvo Valker´i "Kuidas saada linnuvaatlejaks?" raamatute tarne pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta. Raamat maksab meie e-poes jätkuvalt kõigest 20 eurot. 
Loe lisaks

Ornitoloog Margus Ellermaa - linnukaitses on oluline igaühe panus

Huvitava Bioloogia Kool intervjueeris Margus Ellermaad, kes on seotud paljude linnukaitseliste algatustega nii Eestis kui Soomes. Jututeemaks oli meie linnustiku olukord ja peamised murekohad. Ellermaa sõnul on kogu Euroopa linnustik kõige enam mõjutatud põllumajandusest. Kuna loodus on järjest suureneva surve all, siis muutub tema hinnangul üha olulisemaks ka iga inimese roll looduse hoidmisel.

Loe lisaks

Arhiiv