Kommenteeri

Algas Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud laste näpununäidendite rahvahääletus

Alates tänasest saavad kõik huvilised osaleda lasteaia näpunukunäidendite konkursi rahvahääletusel. Huvitava Bioloogia Kooli poolt korraldatud näpunukuetenduste konkursile „Pöialpoiss peab sünnipäeva” laekus võistlustööd enam kui 60 lasteaiarühmalt. Kõige enam võistlustöid laekus Tallinnast ja Tartust. Osalejaid jagus sõimerühmadest kuni koolieelikuteni. Võistlustöödega saab tutvuda ja oma lemmikute poolt hääletada sotsiaalmeediavõrgustikus Facebook.

Konkursi eesmärgiks oli suurendada lasteaialaste huvi neid ümbritseva looduse vastu. Loominguline ja mänguline tegevus võimaldas enam kui poolel tuhandel lasteaialapsel rohkem teada saada meie tavalisemate lindude kohta. Konkursi peategelaseks oli pöialpoiss kui äärmiselt vilgas ja toimekas lind. Need iseloomuomadused samastuvad väga hästi ka eesti rahvaga.

Rahvahääletus Huvitava Bioloogia Kooli Facebook-i lehel kestab 23. veebruari südaööni. Konkursi võitjad avalikustatakse Eesti Vabariigi 100. aastapäeval. Näpunukunäidendite konkursi „Pöialpoiss peab sünnipäeva” korraldamist rahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus.


Lisa kommentaar

Email again: