Kommenteeri

Koolitus "Looduse tutvustamine lasteaias"

Huvitava Bioloogia Koolil on vahetult enne uut õppeaastat tulekul praktiline koolitus lasteaiaõpetajatele. Koolitus toimub neljapäeval, 24. augustil 2023 kell 10:00-17.00 Tuulingu puhkemajas, Haeska külas Läänemaal. 
Koolitusele ootame lasteaiaõpetajaid üle Eesti. Jagame rohkelt nõuandeid, kuidas lasteaia õuealal loodus ja selle tutvustamisvõimalused mitmekesisemaks muuta. Suur hulk ideid ei vaja rahalisi vahendeid vaid üksnes pealehakkamist. 
Lisaks tutvustame levinumaid linnu-ja putukaliike. Osalejad saavad kaasa iga liigi kohta ka kasulikku infomaterjali - nt. põnevaid fakte, mida lastele rääkida. 
Koolituspäeva viib läbi Tarvo Valker. Tarvo on viinud läbi erinevaid lasteaiaõpetajate koolitusi nii Eestis kui Lätis ning samuti on ta juhendanud erinevaid õuesõppeprogramme. Koolituse hind ühele osalejale on 75 eurot, mis sisaldab ka kohvipause, lõunasööki ja koolitusmaterjale. Registreerimine kuni 30. juuni või vabade kohtade täitumiseni. Registreerumiseks palume täita registreerimisvormLisa kommentaar

Email again: