Kommenteeri

Korraldame linnuvaatluskursuse ka sellel kevadel

Huvitava Bioloogia Kool viib ka sellel kevadel läbi praktilise linnuvaatluskursuse. Kursus koosneb nii tubasest loengust kui ühest poolepäevasest linnuretkedest, kus õpetatakse linde enda ümber märkama.

Loengupäeval keskendume teadmistele, mis võimaldavad tulevikus oma kodukoha ümbruses ja mujal iseseisvalt rohkem erinevaid linnuliike märgata. Lisaks teoreetilisele osale toimub ka üks juhendatud linnuretk, millel keskendutakse lindude määramisele ja otsimisele maastikust.

Kursus sobib vähese või keskmise kogemusega linnusõpradele ja ka lindude pildistamisest huvituvatele loodusfotograafidele. Julgustamaks koolinoorte aktiivset osalemist, toimub neile eraldi kursus. Kursust juhendab enam kui 25-aastase linnuvaatluskogemusega ornitoloog Tarvo Valker, kes on linnuvaatlemisele pühendanud kümneid tuhandeid tunde ning kirjutanud mitmeid populaarteaduslikke linnuraamatuid.

Kursus toimub väikeses grupis, võimaldades personaalset juhendamist.

Kursus toimub Tallinnas:

laupäeval, 6. aprillil kell 10.00-14.00 toimub kursuse teoreetiline osa (loeng)

laupäeval, 11. mail 6.00-11.00 toimub juhendatud linnuretk Paljassaare poolsaarel

Kursuse hind koos käibemaksuga 65 eurot.

Registreerumine kestab 31. märtsini või vabade kohtade täitumiseni:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLtYrnga-0E7aQZ56cI80jtLiyX3255t_4jRla-RusXfaCiA/viewform?usp=sf_link

Küsimuste korral palume julgesti ühendust võtta Tarvo Valker´iga: tarvo@huvitavbioloogia.ee või telefonil 53 932 684. Lisa kommentaar

Email again: