Kommenteeri

Pöialpoiss peab sünnipäeva

Huvitava Bioloogia Kool kutsub kõiki lasteaiarühmi osa võtma näpunukunäidendite konkursist „Pöialpoiss peab sünnipäeva”. Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud etenduse peategelaseks on valitud pöialpoiss kui pisike, kuid samas äärmiselt vilgas ja toimekas lind. 

Konkursi eesmärgiks on lasteaialastele tutvustada meie tavalisemaid linde ja nende elukombeid. Loomingulise tegevuse kaudu soovitakse lasteaialastes kujundada loodusest hoolivaid hoiakuid.

Pöialpoissi ja teisi eesti linde kujutavad näpunukud saab välja printida meie kodulehelt. Samast leiab ka põnevaid lastepäraseid fakte nii pöialpoisi kui mitme teise tavalisema Eesti linnu kohta.

Võistlusele esitatavad kuni 2-minutilised näpunuku etendused tuleb üles filmida ja korraldajatele saata hiljemalt 1. veebruariks. Konkursi võitjad selguvad rahvahääletuse teel ja need avalikustatakse Eesti Vabariigi 100. aastapäeval ehk 24. veebruaril. Rahvahääletuse lemmikud saavad ka auhinnad. Konkursi läbiviimist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus. Täpsem info meie kodulehel projektide all. 

Lisa kommentaar

Email again: